دوره جامع بازاریابی دیجیتال نکست آکادمی

دوره جامع بازاریابی دیجیتال نکست آکادمی در ۲۰۰ ساعت از ۲۳ خرداد ۹۸ با مشارکت مدرسه بازاریابی آو در روزهای ۵شنبه هر هفته از ساعت ۱۴ الی ۲۰ به مدت حدودی ۵ ماه برگزار می شود. این دوره مجموع مباحث مقدماتی و پیشرفته بازاریابی دیجیتال می باشد که به همراه بازدیدهای آموزشی از برترین آژانس های تبلیغاتی کشور، کارگاه های تخصصی، مورد کاوی و کار گروهی بر روی پروژه های واقعی دیجیتال به مخاطبان ارائه می گردد.

نکست آکادمی با تجربه برگزاری ۳ دوره مقدماتی و ۲ دوره پیشرفته، دوره جامع را طراحی نموده است که از مهمترین ویژگی های آن می توان موارد زیر را اشاره نمود:

  • کامل ترین دوره بازاریابی دیجیتال ایران شامل تمام مباحث مهم این حوزه
  • پتانسیل شبکه سازی با برترین های بازاریابی دیجیتال ایران
  • کارگاه های تخصصی کار با ابزارهای دیجیتال
  • مورد کاوی نمونه های واقعی بازار ایران
  • بازدیدهای آموزشی از برترین مجموعه های تبلیغاتی ایران

علاقمندان می توانند از طریق تماس با 71053707-021 برای ثبت نام در این دوره اقدام نمایند.

رونمایی از نسخه جدید وبسایت نکست آکادمی

سایت جدید نکست آکادمی راه اندازی شد و کاربران سایت میتوانند برای اطلاعات دوره ها ،‌ مشاهده مدرسان و ثبت نام در دوره های نکست به سایت جدید نکست آکادمی مراجعه کنند.

شروع ثبت نام سری جدید دوره های نکست

سری اول دوره های مقدماتی و پیشرفته بازاریابی دیجیتال نکست آکادمی از آبان ۹۷ با استقبال بی نظیر علاقمندان به این حوزه، در قالب ۲ دوره مقدماتی و ۱ دوره پیشرفته آغاز گردید. سری جدید دوره های بازاریابی دیجیتال نکست آکادمی از زمستان ۹۷ شروع خواهد شد که از طریق لینک زیر می توانید در دوره های مذکور ثبت نام نمایید.

Read more

آغاز به کار رسمی نکست آکادمی

نکست آکادمی به عنوان اولین شبکه آموزشی تخصصی در حوزه های دیجیتال و استارتاپ با هدف انتقال دانش جدید و پرورش مهارت های فردی متخصصان دیجیتال و نیروی انسانی اکوسیستم استارتاپ در تابستان ۹۷ تأسیس شده است. نکست آکادمی فعالیت اجرایی خود را با برگزاری دوره های مقدماتی و پیشرفته بازاریابی دیجیتال از آبان ۹۷ آغاز می کند.

Read more