سری اول دوره های مقدماتی و پیشرفته بازاریابی دیجیتال نکست آکادمی از آبان ۹۷ با استقبال بی نظیر علاقمندان به این حوزه، در قالب ۲ دوره مقدماتی و ۱ دوره پیشرفته آغاز گردید. سری جدید دوره های بازاریابی دیجیتال نکست آکادمی از زمستان ۹۷ شروع خواهد شد که از طریق لینک زیر می توانید در دوره های مذکور ثبت نام نمایید.

محتوای آموزشی دوره تلفیقی از جدیدترین مفاهیم نظری و کاربردی به همراه کارگاه های جذاب آموزشی است که با الگوبرداری از نمونه های برتر خارجی طراحی شده است. در انتهای دوره نیز جلسات بحث و تبادل نظر پیرامون چالش های اجرایی بازاریابی دیجیتال در فضای کسب و کار ایران و مورد کاوی های متنوع با حضور در برترین آژانس های تبلیغاتی و دیجیتال کشور (Mktg & Ads Agency Tour) برگزار خواهد شد که به افزایش جنبه های کاربردی دوره کمک شایانی می کند.

علاوه بر این، یک روز نیز به عنوان Project Day در انتهای دوره در نظر گرفته شده است که دانشجویان می بایست در قالب کار تیمی بر روی caseهای واقعی موجود در شبکه ارتباطی شرکای نکست کار کنند و با ارائه نتایج آن به مدرسان منتخب و هیأت داوران و دریافت تأییده نهایی از آنها، موفق به دریافت گواهینامه پایان دوره شوند.

گواهینامه پایان دوره بازاریابی دیجیتال، به طور مشترک توسط نکست آکادمی و مدرسه بازاریابی آو (AAV Marketing School) صادر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *