نکست آکادمی به عنوان اولین شبکه آموزشی تخصصی در حوزه های دیجیتال و استارتاپ با هدف انتقال دانش جدید و پرورش مهارت های فردی متخصصان دیجیتال و نیروی انسانی اکوسیستم استارتاپ در تابستان ۹۷ تأسیس شده است. نکست آکادمی فعالیت اجرایی خود را با برگزاری دوره های مقدماتی و پیشرفته بازاریابی دیجیتال از آبان ۹۷ آغاز می کند.

سری اول دوره مقدماتی بازاریابی دیجیتال به مدت ۹۰ ساعت در زمان تقریبی ۳ ماه (۵شنبه هر هفته از ساعت ۱۴ الی ۲۰) از نیمه اول آبان شروع می شود و دوره پیشرفته بازاریابی دیجیتال به مدت ۱۰۰ ساعت در زمان تقریبی ۳ ماه (۵شنبه هر هفته از ساعت ۱۴ الی ۲۰) از نیمه دوم آبان ۹۷ آغاز می گردد که در آن، جمعی از برترین متخصصان حوزه بازاریابی دیجیتال به عنوان مدرس و مربی آموزشی حضور دارند. محتوای آموزشی دوره تلفیقی از جدیدترین مفاهیم نظری و کاربردی، کارگاه های جذاب آموزشی، جلسات بحث و تبادل نظر با رهبران و مدیران برتر حوزه بازاریابی دیجیتال، مورد کاوی های متنوع در فضای کسب و کار ایران و بازدید از مجموعه های برتر تبلیغاتی کشور است.

علاقمندان به حضور در دوره های آموزشی بازاریابی دیجیتال نکست می توانند فرم پیش ثبت نام را در صفحه اختصصاصی دوره مقدماتی بازاریابی دیجیتال تکمیل نمایند به سمینار معرفی دوره (مکان برگزاری: مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبایی، سالن آموزشی خرد) دعوت شوند. 
همچنین می توانید با مراجعه به صفحه اختصاصی نکست آکادمی در ایوند به آدرس زیر، اطلاعات کامل دوره های بازاریابی دیجیتال را کسب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *