بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتالدوره جامع بازاریابی دیجیتالدوره جامع بازاریابی دیجیتال

 

• مدت زمان: ۱۷۰ ساعت
• شهریه اقساطی: ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
• شهریه نقدی: ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان
در عصر دیجیتال، تحول عظیمی در حوزه های مختلف مدیریت و کسب‌وکار پدید آمده است که بدون شک تحولات بازاریابی سرآمد بقیه بخش ها است. امروزه بازاریابی دیجیتال که آمیخته ای از بازاریابی و فناوری اطلاعات می باشد، توانسته است کمک شایانی به رشد کسب‌وکارها در فضای رقابتی نماید.
در همین راستا، نکست آکادمی با پشتوانه تجارب موفق گذشته موسسان این مجموعه در برگزاری اولین دوره حرفه ای بازاریابی دیجیتال در ایران، اقدام به طراحی دوره جامع بازاریابی دیجیتال نموده است که پاسخگوی نیاز مخاطبان آموزش های حرفه ای بازاریابی دیجیتال می باشد.
این برنامه آموزشی که شامل مباحث مقدماتی تا پیشرفته این حوزه می باشد، ترکیبی از مباحث درسی متنوع، مورد کاوی با رویکرد بازار ایران، بازی های مدیریتی، بحث و تبادل نظر، بازدیدهای آموزشی، کارگاه های کاربردی و سمینارهای علمی است.
سیلابس آموزشی این دوره با الگوبرداری از برترین مراکز بین المللی آموزش بازاریابی دیجیتال و نیازهای منحصر به فرد بازار ایران تدوین گردیده است و مدرسان دوره جمعی از مدیران و متخصصان صاحب نظر و با تجربه در حوزه های مختلف بازاریابی دیجیتال ایران هستند.
همچنین جمعی از برترین مجموعه های تبلیغاتی کشور در قالب حامی آموزشی، به افزایش کیفیت دوره و توسعه شبکه ارتباطی مخاطبان کمک می کنند که می توان به dna union، بادکوبه، PGt Advertising، اخبار رسمی و یکتانت اشاره نمود.

ارسال پیام با موفقیت انجام شد.