دوره پیشرفته بازاریابی دیجیتال

دوره پیشرفته بازاریابی دیجیتال

دوره پیشرفته بازاریابی دیجیتال به مدت ۱۱۰ ساعت در زمان تقریبی ۳ ماه (۵شنبه هر هفته از ساعت ۱۴ الی ۲۰) برگزار می شود. مدرسان این دوره جمعی از برترین متخصصان حوزه بازاریابی دیجیتال از آژانس های تبلیغاتی و استارتاپ های مطرح هستند.

دوره پیشرفته طراحی شده توسط نکست در حوزه بازاریابی دیجیتال، مناسب برای ۴ گروه از مخاطبان است. دسته اول، مشاوران بازاریابی دیجیتال و علاقمندان به تدریس در این حوزه هستند. دسته دوم، مدیران بازاریابی در شرکت های سنتی و دیجیتال می باشند. دسته سوم، صاحبان کسب و کارهای موفق آنلاین می باشند که در فاز رشد قرار دارند. دسته آخر نیز فارغ التحصیلان دوره مقدماتی بازاریابی دیجیتال نکست آکادمی هستند. در این دوره، افراد با مفاهیم پیشرفته رسانه ها و ابزارهای دیجیتال آشنا می شوند و مدیریت سازمان بازاریابی دیجیتال را می آموزند. فارغ التحصیلان این دوره می توانند به عنوان مدیر بازاریابی دیجیتال در شرکت ها و استارتاپ ها مشغول به کار شوند.

محتوای آموزشی دوره تلفیقی از جدیدترین مفاهیم نظری و کاربردی به همراه کارگاه های جذاب آموزشی است که با الگوبرداری از نمونه های برتر خارجی طراحی شده است. در انتهای دوره نیز جلسات بحث و تبادل نظر پیرامون چالش های اجرایی بازاریابی دیجیتال در فضای کسب و کار ایران و مورد کاوی های متنوع با حضور در برترین آژانس های تبلیغاتی و دیجیتال کشور (Mktg & Ads Agency Tour) برگزار خواهد شد که به افزایش جنبه های کاربردی دوره کمک شایانی می کند.

علاوه بر این، یک روز نیز به عنوان Project Day در انتهای دوره در نظر گرفته شده است که دانشجویان می بایست در قالب کار تیمی بر روی caseهای واقعی موجود در شبکه ارتباطی شرکای نکست کار کنند و با ارائه نتایج آن به مدرسان منتخب و هیأت داوران و دریافت تأییده نهایی از آنها، موفق به دریافت گواهینامه پایان دوره شوند.

گواهینامه پایان دوره بازاریابی دیجیتال، به طور مشترک توسط نکست آکادمی و مدرسه بازاریابی آو (AAV Marketing School) صادر می شود.

برای کسب اطلاعات کامل در خصوص سیلابس آموزشی، مدرسان و برنامه دوره به صفحه اختصاصی نکست آکادمی در ایوند مراجعه نمایید.

مدت زمان دوره: ۱۱۰ ساعت – ۳ ماه

شهریه دوره: ۲.۲۵۰،۰۰۰ تومان اقساطی و ۱.۹۵۰.۰۰۰ نقدی

روزهای برگزاری دوره: ۵شنبه هر هفته از ساعت ۱۴ الی ۲۰

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص فعالیت های نکست آکادمی، مشاوره آموزشی و ثبت نام در دوره های آموزشی بازاریابی دیجیتال، فرم زیر را تکمیل یا با شماره تلفن ۷۱۰۵۳۷۰۷ تماس حاصل نمایید.

پیش ثبت نام دوره