دوره مقدماتی بازاریابی دیجیتال

دوره مقدماتی بازاریابی دیجیتال

دوره مقدماتی بازاریابی دیجیتال به مدت ۹۰ ساعت در زمان تقریبی ۳ ماه (۵شنبه هر هفته از ساعت ۱۴ الی ۲۰) برگزار می شود. مدرسان این دوره جمعی از برترین متخصصان حوزه بازاریابی دیجیتال از آژانس های تبلیغاتی و استارتاپ های مطرح هستند.

دوره مقدماتی طراحی شده توسط نکست در حوزه بازاریابی دیجیتال، مناسب برای ۳ گروه از مخاطبان است. دسته اول، افرادی هستند که در فضای بازاریابی آفلاین و سنتی فعال هستند و نیاز به کسب دانش و مهارت در حوزه دیجیتال دارند. دسته دوم، افراد علاقمند و تازه کار شاغل در حوزه دیجیتال می باشند و دسته آخر نیز کارآفرینان جوان و صاحبان کسب و کارهای نوپا هستند. در این دوره، افراد در ابتدا مفاهیم بازاریابی دیجیتال و تفاوت های آن با بازاریابی آفلاین و سنتی را می آموزند و سپس با ورود به فضای دیجیتال با رسانه ها، ابزارها، تکنیک ها و استراتژی های بازاریابی دیجیتال آشنا می شوند. فارغ التحصیلان این دوره می توانند به عنوان متخصص و کارشناس بازاریابی دیجیتال در شرکت ها و استارتاپ ها مشغول به کار شوند.

محتوای آموزشی دوره تلفیقی از جدیدترین مفاهیم نظری و کاربردی به همراه کارگاه های جذاب آموزشی است که با الگوبرداری از نمونه های برتر خارجی طراحی شده است. در انتهای دوره نیز جلسات بحث و تبادل نظر پیرامون چالش های اجرایی بازاریابی دیجیتال در فضای کسب و کار ایران و مورد کاوی های متنوع با حضور در برترین آژانس های تبلیغاتی و دیجیتال کشور (Mktg & Ads Agency Tour) برگزار خواهد شد که به افزایش جنبه های کاربردی دوره کمک شایانی می کند.

علاوه بر این، یک روز نیز به عنوان Project Day در انتهای دوره در نظر گرفته شده است که دانشجویان می بایست در قالب کار تیمی بر روی caseهای واقعی موجود در شبکه ارتباطی شرکای نکست کار کنند و با ارائه نتایج آن به مدرسان منتخب و هیأت داوران و دریافت تأییده نهایی از آنها، موفق به دریافت گواهینامه پایان دوره شوند.

گواهینامه پایان دوره بازاریابی دیجیتال، به طور مشترک توسط نکست آکادمی و مدرسه بازاریابی آو (AAV Marketing School) صادر می شود.

برای کسب اطلاعات کامل در خصوص سیلابس آموزشی، مدرسان و برنامه دوره به صفحه اختصاصی نکست آکادمی در ایوند مراجعه نمایید.

مدت زمان دوره: ۹۰ ساعت – ۳ ماه

شهریه دوره: ۱.۷۵۰.۰۰۰ تومان اقساطی و ۱.۴۵۰.۰۰۰ تومان نقدی

روزهای برگزاری دوره: ۵شنبه هر هفته از ساعت ۱۴ الی ۲۰

پیش ثبت نام دوره