دوره توسعه مهارت استارتاپی

دوره توسعه مهارت استارتاپی

در عصر دیجیتال با پدید آمدن ایده های نوین مبتنی بر فناوری اطلاعات، کسب‌وکارهای نوپا یا همان استارتاپ ها به صورت تصاعدی در بازارهای بین المللی و همچنین ایران توسعه پیدا کرده اند. با این وجود یکی از بخش هایی که به شدت نیاز آن در فرایند توسعه و موفقیت استارتاپ ها حس می شود، آموزش های تخصصی مورد نیاز برای نیروی انسانی شاغل در استارتاپ است که به جرأت می توان گفت تفاوت های قابل توجهی با آموزش های مدیریتی و کسب‌وکاری حاضر در کشور دارد.

از ویژگی های مهم استارتاپ ها می توان به سرعت رشد بالای آنها در جنبه های مختلف کسب‌وکاری اشاره نمود. در همین راستا یکی از چالش های اصلی برای افراد جوان و تازه کار شاغل در استارتاپ ها این است که بتوانند دانش و مهارت خود را با این سرعت رشد تطبیق دهند تا منجر به از دست رفتن جایگاه شغلی شان نشود.

نکست آکادمی این دوره را برای افرادی طراحی کرده است که کمتر از ۲۷ سال سن دارند و دارای حداقل دو سال کار در شرکت های استارتاپی هستند و نیاز دارند دانش و مهارت های فردی خود را هم راستا با سرعت رشد استارتاپ تقویت نمایند و در میان مدت آماده ورود به عرصه سرپرستی و مدیریت بخش های مختلف استارتاپ شوند.

 

 

محتوای آموزشی: به زودی اعلام می شود

مدت زمان دوره: به زودی اعلام می شود

شهریه دوره: به زودی اعلام می شود

شرایط پرداخت: ۵٪ تخفیف برای پرداخت نقدی کل شهریه در ابتدای دوره

پیش ثبت نام دوره