دوره توسعه مدیریت استارتاپی

دوره توسعه مدیریت استارتاپی

در عصر دیجیتال با پدید آمدن ایده های نوین مبتنی بر فناوری اطلاعات، کسب‌وکارهای نوپا یا همان استارتاپ ها به صورت تصاعدی در بازارهای بین المللی و همچنین ایران توسعه پیدا کرده اند. با این وجود یکی از بخش هایی که به شدت نیاز آن در فرایند توسعه و موفقیت استارتاپ ها حس می شود، آموزش های تخصصی مورد نیاز برای نیروی انسانی شاغل در استارتاپ است که به جرأت می توان گفت تفاوت های قابل توجهی با آموزش های مدیریتی و کسب‌وکاری حاضر در کشور دارد.

یکی از اتفاق های متداول در استارتاپ ها این است که افراد جوان و کم تجربه خیلی زود به جایگاه های سرپرستی تیم های کاری و مدیریت بخش های مختلف می رسند که این از ویژگی های کار در همه استارتاپ ها است. با این وجود متاسفانه در اکثر اوقات، مدیران تازه کار استارتاپی به دلیل عدم تجربه لازم در برقراری ارتباط با دیگران و کمبود دانش مدیریت نیروی انسانی، نمی توانند اثربخشی مدنظر را داشته باشند.

نکست آکادمی این دوره را برای افرادی طراحی نموده است که به تازگی وارد جایگاه های مدیریتی در استارتاپ ها شده اند یا علی رغم سابقه چند ساله مدیریتی، نیازمند افزایش توانایی های مدیریتی خود در استارتاپ ها هستند. این دوره به مخاطبان خود کمک می کند تا علاوه بر داشتن مدل ذهنی مدیریتی، توانمندی برنامه ریزی و مدیریت تیم های کاری را نیز بیاموزند و در آخر بتوانند تعادل مناسبی میان زندگی شخصی و کار پر فشار در استارتاپ برقرار نمایند.

 

 

محتوای آموزشی: به زودی اعلام می شود

مدت زمان دوره: به زودی اعلام می شود

شهریه دوره: به زودی اعلام می شود

شرایط پرداخت: ۵٪ تخفیف برای پرداخت نقدی کل شهریه در ابتدای دوره

پیش ثبت نام دوره