درباره ما

درباره ما

درباره ما

امروزه شاهد روند رو به رشد استفاده از فناوری اطلاعات و ابزارهای دیجیتال در زندگی مردم و کسب‌وکارها هستیم. این روند بیانگر ورود به عصر دیجیتال است که موجب رشد چشمگیر کسب و کارهای نوپا یا همان استارتاپ ها شده است.

نکست آکادمی به عنوان یک مجموعه حرفه ای آموزش در راستای توانمندسازی علاقمندان و متخصصان دیجیتال، مدیران و صاحبان استارتاپ های ایرانی تأسیس شده است.

مأموریت اصلی نکست، توسعه یک بستر آموزشی و ارتباطی نوین است که کسب‌وکارها بتوانند نیروی انسانی کارآمد برای حوزه های مدیریتی استارتاپ و تحول دیجیتال را از طریق نکست در اختیار داشته باشند.

گواهینامه پایان دوره های بازاریابی دیجیتال به طور مشترک توسط نکست آکادمی و مدرسه بازاریابی آو (AAV Marketing School) صادر می گردد.

چرا نکست آکادمی؟

  1. ما در نکست آکادمی بر این باور هستیم که آموزش تئوری و دانشگاهی به تنهایی نمی تواند مهارت های کسب و کاری را در افراد ایجاد و تقویت نماید. در رویدادهای آموزشی نکست برای توسعه متوازن دانش و مهارت مخاطبان علاوه بر تشکیل کلاس های درسی، از روش های نوین انتقال مفاهیم آموزشی و کسب مهارت استفاده می شود. بر همین اساس، ما به طور کلی از مدرسان و اساتید دانشگاهی استفاده نمی کنیم، بلکه از منتورها و مربیان حرفه ای در حوزه های دیجیتال و استارتاپ در رویدادهای آموزشی بهره می بریم.
  2. مخاطبان نکست آکادمی می توانند مجموعه ای از ارتباطات کسب و کاری و آموزشی اثربخش را از طریق شبکه ارتباطی شرکای نکست به دست آورند. این ارتباطات می تواند علاوه بر انتقال دانش و تجربه، مسیرهای شغلی جدیدی برای افراد فراهم نماید و بازگشت سرمایه گذاری آموزشی آنها را سرعت ببخشد.
  3. در نکست آکادمی تلاش شده است موضوعات جدید در حوزه تحول دیجیتال و اکوسیستم استارتاپ در قالب رویدادهای آموزشی مختلف با الگوبرداری از برترین نمونه های بین المللی به مخاطبان ارائه شوند. ما اعتقادی به برگزاری دوره های آموزشی غیر کاربردی در محیط کسب و کار نداریم و رسالت خود را فراتر از بحث برگزاری دوره های آموزشی و درآمدزایی از آنها می دانیم. ما تلاش می کنیم نکست را به عنوان یک بستر آموزشی و ارتباطی در حوزه های نوین، پر چالش و مورد تقاضای بازار معرفی نماییم و تجربه متفاوتی از آموزش به مشتریان ارائه نماییم.

حامیان آموزشی نکست آکادمی

ارزشمند ترین دارایی نکست، شبکه ارتباطی شرکا و حامیان آموزشی و تجاری است که در افزایش کیفیت دوره های آموزشی و توسعه ارتباطات کسب و کاری برای مشتریان نکست، نقش چشمگیری را ایفا می کنند.