درباره ما

درباره ما

درباره ما

امروزه شاهد روند رو به رشد استفاده از فناوری اطلاعات و ابزارهای دیجیتال در زندگی مردم و کسب‌وکارها هستیم. این روند بیانگر ورود به عصر دیجیتال است که موجب رشد چشمگیر کسب و کارهای نوپا یا همان استارتاپ ها شده است.

آکادمی آموزشی نکست (Next Academy) به عنوان یک مجموعه حرفه ای آموزش در راستای توانمندسازی علاقمندان و متخصصان دیجیتال، مدیران و صاحبان استارتاپ های ایرانی تأسیس شده است. بنیانگذاران نکست آکادمی سابقه راه اندازی اولین دوره mini-MBA بازاریابی دیجیتال را با همکاری موسسه آموزش عالی آزاد بهار در سال ۹۵ داشته اند که نتیجه آن، آموزش حدود ۲۰۰ نفر در کمتر از یکسال بود.

مأموریت اصلی نکست، توسعه یک بستر آموزشی و ارتباطی نوین است که کسب‌وکارها بتوانند نیروی انسانی کارآمد برای حوزه های مدیریتی استارتاپ و تحول دیجیتال را از طریق نکست در اختیار داشته باشند.

چرا نکست آکادمی؟

  1. ما در نکست آکادمی بر این باور هستیم که آموزش تئوری و دانشگاهی به تنهایی نمی تواند مهارت های کسب و کاری را در افراد ایجاد و تقویت نماید. در رویدادهای آموزشی نکست برای توسعه متوازن دانش و مهارت مخاطبان علاوه بر تشکیل کلاس های درسی، از روش های نوین انتقال مفاهیم آموزشی و کسب مهارت استفاده می شود. بر همین اساس، ما به طور کلی از مدرسان و اساتید دانشگاهی استفاده نمی کنیم، بلکه از منتورها و مربیان حرفه ای در حوزه های دیجیتال و استارتاپ در رویدادهای آموزشی بهره می بریم.
  2. مخاطبان نکست آکادمی می توانند مجموعه ای از ارتباطات کسب و کاری و آموزشی اثربخش را از طریق شبکه ارتباطی شرکای نکست به دست آورند. این ارتباطات می تواند علاوه بر انتقال دانش و تجربه، مسیرهای شغلی جدیدی برای افراد فراهم نماید و بازگشت سرمایه گذاری آموزشی آنها را سرعت ببخشد.
  3. در نکست آکادمی تلاش شده است موضوعات جدید در حوزه تحول دیجیتال و اکوسیستم استارتاپ در قالب رویدادهای آموزشی مختلف با الگوبرداری از برترین نمونه های بین المللی به مخاطبان ارائه شوند. ما اعتقادی به برگزاری دوره های آموزشی غیر کاربردی در محیط کسب و کار نداریم و رسالت خود را فراتر از بحث برگزاری دوره های آموزشی و درآمدزایی از آنها می دانیم. ما تلاش می کنیم نکست را به عنوان یک بستر آموزشی و ارتباطی در حوزه های نوین، پر چالش و مورد تقاضای بازار معرفی نماییم و تجربه متفاوتی از آموزش به مشتریان ارائه نماییم.

حامیان آموزشی و شرکای تجاری

ارزشمند ترین دارایی نکست، شبکه ارتباطی شرکا و حامیان آموزشی و تجاری است که در افزایش کیفیت دوره های آموزشی و توسعه ارتباطات کسب و کاری برای مشتریان نکست، نقش چشمگیری را ایفا می کنند.